13
pro
2017

GOtap™.

HSS-E závitníky GOtap™ pro průchozí i slepé otvory jsou první a jasnou volbou pro pro tvorbu vnitřních závitů. Nikdy Vás nezklamou a díky nové akční ceně již nebudete muset volit mezi kvalitou a cenou. Trvanlivé a výkoné závitníky za vynikající ceny to jsou závitníky GOtap™.

» GOtap je řada víceúčelových závitníků, která má optimalizované geometrie břitů a PVD povlaky schopné závitovat širokou řadu tvárných materiálů jako jsou nerezové oceli, uhlíkové a legované oceli, odlévané hliníkové slitiny a tvárné litiny. Univerzálnost závitníků GOtap překračuje hranice obrobku, neboť je možné je použít na různých strojích a při různých podmínkách obrábění. Nové závitníky GOtap TC umožňují závitování slepých otvorů při použití fl exibilních tlakových upínačů bez problémů s nedodržením rozměrů z důvodu ucpávání třískami. Univerzálnost závitníků GOtap znamená nižší náklady na sklad bez snížení produktivity, konzistentní životnost nástroje a vysokou jakost závitů.

 

Víceúčelové závitníky HSS-E GOtap™

• Optimalizované geometrie s utvařečem pro efektivní odvod třísek při závitování průchozích otvorů.

• Vyrobeny z HSS-E s vysokým obsahem vanadu s výjimečnou odolností proti opotřebení a delší životností nástroje.

• Moderní PVD povlaky pro snížení krouticího momentu při závitování zajišťují vysokou jakost povrchu závitů a delší životnost nástroje.

• Jsou určeny pro použití v synchronních i nesynchronních závitovacích strojích, včetně možnosti použití synchronních, pevných nebo flexibilních upínačů.

Jakosti víceúčelových závitníků HSS-E GOtap™

 

Stáhněte si katalog a ceník závitníky HSS-E GOtap™

Klíčová slova:

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.