Produktivní závitníky GOtap

13
pro
2017

Kennametal NOVO

17
čec
2017

DUO Lock - modulární stopkové frézy

14
lis
2016

DUO LOCK ™ JEDINÝ modulární systém s výkonností monolitních karbidových stopkových fréz Kennametal.

DUOLOCK™ je nové revoluční upínání stopkových karbidových fréz. Tato konstrukce výměnné hlavy kombinuje vysokou přesnost, házivost a opakovatelnost délky s maxiámlní stabilitou, která z ní činí přesné a téměř neporazitelné rozhraní. Přináší Jan Havelka spol. s r.o. - distributor Kennametal.

Digitální vyvrtávací hlavy - přesně nastavitelné pomocí univerzální displaye

12
čen
2017

Digitální vyvrtávací hlavy švýcarské společnosti SWISS TOOLS jsou jednoduše geniální. Aniž by se ve vyvrtávací hlavě skrývaly jakékoliv baterie, je možné je nastavit pomocí digitálního displaye. Jedním displayem můžete nastavovat samo sebou více vyvrtávacích hlav. Přečtěte si o dalších výhodách tohoto systému.

Průměr vyvrtávaného otvoru si můžete na vyvrtávací hlavě nastavit pomocí digitálního nastavovacího displaye. Vyvrtávaný průměr nastavujete s přesností tisícin milimetru. Stále však platí, že vyvrtávaný průměr můžete nastavit i pomocí klíče a noniu. Můžete jej používat v metrických i palcových jednotkách, používat v levém i pravém smyslu. S jedním displayem můžete nastavovat průměry vyvrtávaných otvorů na všech hlavách, které máte.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.