15
zář
2022

 

First Choice - Promo pro srpen až prosinec 2022

NEJVĚTŠÍ  PROMO NA SORTIMENT ZAPICHOVÁN KENNAMETAL A4Í. SOUSTRUŽNICKÉ DRŽÁKY  ZA 1€. ZAVEĎTE DO SVÉ VÝROBY NEJVÝKONĚNŠÍ A NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ ZAPICHOVACÍ SYSTÉMY ZA PODMÍNEK, KTERÉ SE JIŽ LETOS NEBUDOU OPAKOVAT.

 

 

 

» Při koupi 20. kusů destiček získáte příslušný držák za za 1€.

» Akce je platná od 1.9.2022 - 31.12.2022

» Platí pouze pro nástroje uvedené v katalogou First Choice 2022.

Stáhněte si katalog First Choice

 

 

 Nástrojové držáky A4™ a břitové destičky Beyond™

Použití

Zvolte nástroje A4 pro soustružení, čelní zarovnání, zapichování, čelní zapichování a upichování široké škály materiálů obrobků. Unikátní systém upínání a různé geometrie břitových destiček přinášejí velký objem odebraného materiálu.

Hlavní aplikace
• Jeden nástroj pro soustružení, čelní zarovnávání, zapichování, čelní zapichování a upichování u aplikací na vnějším i vnitřním průměru přináší výjimečně krátké časy cyklů obrábění bez potřeby otočení revolverových hlav!
• Zaručuje nepřekonatelnou stabilitu při zapichování a bočním soustružení díky kombinaci extra dlouhé upínací části, broušenému spodnímu vodícímu klínu pod úhlem 120° a výjimečnému hornímu vedení.
• Pro velmi přesné zápichy je zaručeno správné umístění břitové destičky!
• Tuhé upnutí bezpečně zajistí břitové destičky i při nejtěžších řezech.
• Univerzální konstrukce umožňuje použití jednoho systému pro vnější i vnitřní zapichování, čelní zapichování, zpětné soustružení, odlehčování a dokonce i závitování.
• Břitové destičky s utvařečem zajišťují vynikající odvod třísek při zapichování a lepší utváření třísek při vícesměrném soustružení.

 

 

 

Klíčová slova:

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.