15
zář
2022

 

First Choice - Promo pro srpen až prosinec 2022

NEJVĚTŠÍ  PROMO NA SORTIMENT ZAPICHOVÁNÍ. SOUSTRUŽNICKÉ DRŽÁKY  ZA 1€. ZAVEĎTE DO SVÉ VÝROBY NEJVÝKONĚNŠÍ A NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ ZAPICHOVACÍ SYSTÉMY ZA PODMÍNEK, KTERÉ SE JIŽ LETOS NEBUDOU OPAKOVAT.

 

 

 

» Při koupi 20. kusů destiček získáte příslušný držák za za 1€.

» Akce je platná od 1.9.2022 - 31.12.2022

» Platí pouze pro nástroje uvedené v katalogou First Choice 2022.

Stáhněte si katalog First Choice

 

 

 

Beyond Evolution jsou jednostranné zapichovací a upichovací nástroje, který je možné využít i pro vícesměrné soustružení.

» Funkce aktivního chlazení zajišťuje delší životnost nástroje a vyšší úběry materiálu při použití vysokotlakého i nízkotlakého chlazení.

» Patentovaná lůžko s novou trojitou klínovou drážkou zajišťuje funkční stabilitu a minimalizuje chvění a zaručuje vynikající kvalitu povrchů.

 

 

Horní a spodní V drážka

Konstrukce V-drážky Přesné a bezpečné upnutí břitové destičky pro vyšší tuhost a rozměrovou přesnost.

Konstrukce V-drážky

Přesné a bezpečné upnutí břitové destičky pro vyšší tuhost a rozměrovou přesnost. Nepřekonatelná stabilita při zapichovacích a upichovacích operacích a vícesměrném soustružení.

 

 

Zcela nově vyvinutá destička

Nově vyvinutá jednostranná destička pro zapichování a upichování, která zcela samozřejmě zvládá i stranové soustružení. Kennametal Beyond™ Evolution™ patentované V dosedací plochy zajišťují excelentní stabilitu a potlačují vibrace.

 

 

 

Efekt utváření třísky

V této generaci destiček Kennametal Beyond™ Evolution™ bylo dosaženo výrazného vylepšení utváření třísek při všech zapichovacích a upichovacích operacích a vícesměrném soustružení. 

 

 

Trojitý V design dosedacích ploch

1. V-Zadní dosedací plocha - zajišťuje pevné upnutí destičky a tak nepřekonatelnou stabilitu řezu při zapichování, upichování a směrovém soustružení.

2. V- Horní a dolní dosedací plocha - dávají destičce možnost  přesného a bezpečného uložení. To zvyšuje celkovou tuhost a kladně se podepisuje na rozměrové přesnosti soustružení. 

 

 

Efekt ventilátoru

Přivádí chladicí kapalinu přesně na špičku břitové destičky do oblasti řezu pod třísku a řídí tak teplotu.

 

 

 

Klíčová slova:

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.