27
dub
2022

 

First Choice - Promo pro květen až srpen 2022

NEJVĚTŠÍ  PROMO NA SKORO CELÝ SORTIMENT FRÉZOVÁNÍ 2022. FRÉZOVACÍ TĚLESA I MONOLITNÍ FRÉZY ZA 1€. ZAVEĎTE DO SVÉ VÝROBY NEJVÝKONĚNŠÍ NEBO NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ FRÉZY ZA PODMÍNEK, KTERÉ SE JIŽ LETOS NEBUDOU OPAKOVAT.

 

 

1) Monolitní karbidové frézy za 1€

HARVI 1 TE » Vlastní konstrukce čela — Prohnuté řezné hrany zvyšují stabilitu rohů a umožňují lehké řezy i při nejvyšších úhlech sestupu.

» Vlastní konstrukce jádra — Lepší stabilita nástroje.

» Inovativní konstrukce čela — Asymetricky rozdělené břity a proměnná šroubovice tlumí vibrace a umožňuje dosažení neporovnatelných hodnot posuvů.

» Vlastní odlehčení — s technologií AVF. Přesně vybroušené excentrické odlehčení snižuje chvění a tření. Vynikající řezné podmínky v různých materiálech.

» Vlastní konstrukce drážky — Inovativní utvařeče v drážce pro odvod třísek snižují řezné síly a podporují účinný odvod třísek.

HARVI II jsou navrženy pro maximální odběry materiálu s pěti nerovnoměrně rozloženými břity pro hrubovací a dokončovací operace stranového frézování, drážkování a profilování.

Systém HARVI III posouvá vysoce výkonné profilování, střední dokončování a dokončování na novou úroveň. Tyto frézy poskytují maximální hodnoty odběru materiálu v titanu a nerezových ocelích, při dosažení nejlepší kvality povrchu. Široká řada průměrů a provedení rohových sražení nebo rádiusů je dostupná skladem

Vysoce výkonné hrubovací frézy je možné použít pro širokou řadu materiálů obrobků jako jsou oceli, nerezové oceli, litiny a v některých případech i tvrzené materiály. Speciální hrubovací profi ly snižují řezné síly na nezbytně nutnou úroveň nebo kombinují hrubování a střední dokončování z důvodu menšího počtu výměn nástroje.

Systém MaxiMet zaručuje výjimečné úběry materiálu a kombinuje hrubování a dokončování při zapichování, drážkování a kopírování do hliníku. Patentovaná geometrie břitů je navržena pro vysokou tuhost a lepší odvod třísek a zajišťuje výjimečnou kolmost stěn při obrábění tenkostěnných obrobků. Čelní geometrie fréz MaxiMet je vybavena výbrusem fazetky wiper pro zajištění nejvyšší jakosti povrchu dna

Řada GOmill GP nabízí zavrtávání, drážkování a tvarové frézování s dlouhou životností v široké škále materiálů. Jsou navrženy k dosažení vysokých hodnot odběru materiálu MRR a dobré kvality povrchu s vynikajícím poměrem cena výkon. Široká řada průměrů a délek s rohovým sražením a kulové frézy jsou dostupné jako standardní skladové položky.

 

» Při koupi 3 kusů čvrtý (nejlevnější) kus za 1€.

» Akce je platná od 1.5.2022 - 31.8.2022

» Platí pouze pro nástroje uvedené v katalgou First Choice 2022.

Stáhněte si katalog First Choice

>Snadný výběr, snadné objednání, snadné použití, výjimečný výkon — to je program First Choice/První volba ! Nejvšestrannější vysoce výkonné produkty fi rmy Kennametal, pokrývající 80% aplikací obrábění, které provádíte každý den. Můžete se spolehnout na to, že Vám zajistíme plynulý provoz!

Klíčová slova:

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.