TECHNOLOG ON-LINE ZDARMA

 

POKROČILÉ TECHNOLOGIE ZDARMA

Je patrné, že na člověka na pozici technologa ve výrobních firmách jsou kladeny nejvyšší nároky na odbornost, na znalosti strojů, materiálů nástrojů, přípravků, ekonomie a organizace výroby. Považujeme za minimálně neekonomické a neefektivní aby technolog trávil svůj čas hledáním ve stozích katalogů a jen marně doufal, že narazí na nástroj, který potřebuje. A bohužel po nalezení všech nástrojů ale jeho práce teprve začíná.


PODĚLTE SE O SVOU PRÁCI

Šetřete svou práci. Má to smysl ať už potřebujete vytvořit zcela novou technologii nebo zefektivnit stávající. Nástrojům Kennametal rozumíme víc než kdokoliv jiný. Víme, který nástroj je na Vaši práci nejvhodnější a jeho použití Vás nejekonomičtěji. Víme co nástroje Kennametal dokáží, jak rychle pracují a jak dlouho vydrží. Víme co je skladem, známe dokonale naše sorty karbidů, pozitiva i negativa našich nástrojů, jejich nejsilnější vlastnosti. Tak bychom mohli pokračovat stále dále.


DO 24 HODIN

Vytvoříme technologický postup a vybereme Vám nástroje zcela zdarma. Vytvoříme Vám časovou studii, uděláme nabídku na nástroje a pomůžeme Vám s programy. Před spuštěním sériové výroby vše spolu s Vámi odladíme. Vyplňte následující formulář a ozveme se Vám do 24 hodin.


JAK NAŠE SLUŽBA ON-LINE TECHNOLOGA FUNGUJE

Po obdržení formuláře Vás bude kontaktovat náš aplikační inženýr a požádá Vás o doplňující informace. Pokud bude v našich silách naplnit Vaše představy připraví Vám zjednodušený návrh technologie s návrhem ceny nástrojů a kvalifikovaným odhadem času obrábění k diskuzi. Pokud bude náš návrh pro Vás zajímavý a objednáte si nástroje od nás, dostanete přesnou časovou studii, pomůže Vám s programy, bude s Vámi konzultovat upnutí a bude přítomen odladění a rozjetí výroby. To vše zcela zdarma.
Pouzdro gif
 
Formulář

Potřebujete další informace? Neváhejte nám zavolat na (+420) 323 616 061

 

VYUŽIJTE FORMULÁŘE NÍŽE K POPTÁVCE TECHNOLOGIE

 

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. Firma Jan Havelka si vyhrazuje právo výše nabízené služby dle svého uvážení neprovést nebo odmítnout provést. Tato nabídka vysoce odborných služeb zdarma je určena především uživatelům nástrojů Kennametal zakoupeným u společnosti Jan Havelka, spol. s r.o. a není na ní žádný právní nárok.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.