O nás

Trochu o nás

Firma Jan Havelka - VHSM vstoupila na trh s obráběcími nástroji podpisem výhradní distributorské smlouvy s firmou Kennametal Hertel AG pro Českou republiku dne 1. 3. 1995. Tato distributorská smlouva byla 20. 12. 1996 rozšířena o území Slovenské republiky.

Dne 22. 6. 1996 byla změněn název a právní forma firmy na Jan Havelka, spol. s r.o. V současnosti zaměstnává 13 pracovníků a spolupracuje se třemi oblastními agenty. Celkem disponuje včetně sítě agentů devíti prodejci, pokrývající celé území České republiky, hlavní sídlo je od 14. července 2003 v Říčanech.

Sortiment dodávaného nářadí obsahuje širokou škálu nástrojů pro třískové obrábění ocelí a slitin kovů. To znamená vyměnitelné břitové destičky ze slinutých karbidů, povlakované i nepovlakované, destičky z řezné keramiky, cermetu, s řeznou hranou z PKD nebo CBN. Dále dodává soustružnické nože a držáky včetně soustavy rychlevyměnitelných nástrojů, vrtací nástroje počínaje monolitními karbidovými vrtáky, povlakovanými i nepovlakovanými, vrtáky s vyměnitelnou destičkou a konče soustavou HTS pro vrtání otvorů velkých rozměrů z plna, dále pak plný sortiment frézovacích nástrojů včetně monolitních karbidových fréz, vyvrtávací nástroje a upínače sloužící k upnutí nástroje na frézovacích a vyvrtávacích strojích. Současně zajišťuje broušení a povlakování monolitních karbidových nástrojů standardních i speciálních včetně zpracování návrhu technologií a ekonomických studií vedoucích k zlevnění výroby.

Ohlasy

Na nástroje Kennametal se můžu spolehnout, stejně jako na pomoc prodejce, který ke mě jezdí. Jím navrhovaná řešení mi zajišťují stabilní a ekonomickou výrobu.
Jiří Pekař
Má výroba se často mění, ale nástroje Kennametal neměním, hlavně kvůli servisu. Momentálně například všechno vrtání dělám vrtáky Godriil. Jsou univerzální a přitom naprosto spolehlivé. Moje spotřeba vrtáků s vrátky Godrill klesla.
Petr Blažek

Základy úspěchu

Příběh společnosti Kennametal

 

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.