28 LEVEL - nejpropracovanější automat na skladování nástrojů

Automatické výdejní automaty Suply Point přesvědčují zákazníky spolehlivostí a všestranností. Prostřednictvím celé nabídky nástrojů, zabezpečeným výdejem jsou základem každé hospodárné výroby. Díky automatizovanému oběhu je zajištěna dostupnost nástrojů 24 hodin denně / 7 dnů v týdnu, čímž se vyvarujeme drahým prostojům a výpadkům ve výrobě. Vyspělý systém společnosti Supply Point pomáhá zajist štíhlou strukturu hospodaření s nářadím a efektivní procesy spojené s managementem nástrojů.

 

 

- 24/7 (nonstop) výdej nástrojů

- Snížení skladovaného objemu položek

- Přesná evidence inventáře

- Snížení spotřeby nástrojů

- Výdej pouze autorizovaným osobám

- Výdej přímo u místa spotřeby

- Redukce času čekání na výdej.

- Minimalizace skladových zásob

- PŘIZPŮSOBITELNOST

Náš výdejní automat může být jednoduše a rychle přizpůsoben měnícím se potřebám vaší výroby. Můžete si kdykoliv změnit konfiguraci zásuvek

- ŠÍŘE VYUŽITÍ

Bezpečnost, univerzálnost a vynikající funkcionalita předurčuje naše automaty pro použití v širokém spektru aplikaci ať už jde o průmysl, kanceláře, medicínu.

- RŮZNÉ ROZMĚRY ZÁSUVEK

Automat může být vybaven zásuvkami v různých šířích a tím se přizpůsobit přesně vašim potřebám. Systém tak bude vyhovovat všem velikostem skladovaných položek.

- PŘEHLEDY

Unikátní SupplyPointTM software poskytuje veškeré potřebné statistické a přehledové výstupy. Budete tak mít okamžitý přehled jak a kým jsou položky využívány.

 

 

Unikátní automat na výdej nástrojů 28 Level spolu s výjimečně propracovaným řídícím softwarem je univerzální vysokokapacitní zařízení, jež bravurně zvládá výzvy a potřeby skladování v moderních výrobních závodech.

MOŽNOST ZMĚNY KONFIGURACE - Výdejní automat 28 Level může být jednoduše a rychle rekonfigurován a reagovat tak na měnící se potřeby zákazníka. Jednotlivé zásuvky mohou být vyměněny za jiné během minut a bez použití nářadí.

UNIKÁTNÍ MANUÁLNÍ REŽIM - V ideálním světě by nikdy neměl být ruční režim nutný, ale 28 Level musí vydávat nástroje 24 hodin 7 dní v týdnu. Pro naprosto nepředvídatelné případy je možno vydávat nástroje v manuálním režimu, bez nutnosti mechanicky zasahovat do stroje.

BEZPEČNOST - Přístup do 28 Level může být omezen použitím uživatelského jména a hesla, biometrickou identifikací, přístupovou kartou a nebo kombinací těchto možností. Zásuvky jsou bytelné a nemohou být otevřeny silou bez použití nářadí. Nástroje skladované v automatu, jsou skryté před zrakem lidí. Mohou být také  uloženy náhodně do různých zásuvek, aby v případě útoku nebyl jasný cíl krádeže.

KOMPATABILITA - 28 Level může být připojen k jakékoliv dosavadní instalaci automatů Supply Point.

RYCHLOST - V jedné akci může být otevřeno i několik zásuvek a tím ušetřen čas pro vyskladnění položky.

ROZŠIŘITELNOST - V systému 28 Level může být zapojeno až 10 skříní a nabídnout až 1121 zásuvek řízených naším propracovaným softwarem.

PŘEHLED O NÁSTROJÍCH - Veškeré akce jsou přiřazeny jednotlivým uživatelům a mohou být pečlivě sledovány. Uvidíte kdy, komu, kde a proč byly nástroje vydány.

RYCHLÍ PŘÍSTUP - Po rychlém výběru položky v softwaru SupplPointTM je LED světlem rozsvícena ta zásuvka, ve které se nachází vybraná položka. Jednoduché a rychlé řešení.

DIAGNOSTIKA - Automat má zabudovaný diagnostický port, poskytující možnost vzdálené správy, diagnostiky a opravy.
PŘIPRAVEN NA BUDOUCNOST - 28 Level je vybaven dostatečnými porty na připojení dalších zařízení, jako je třeba RFID.

 

Kapacita:

Samostatný automat

26 úrovní

104 zásuvek (max)

1248 úložných míst

Přídavná zásuvková skříň

28 úrovní

113 zásuvek (max)

1345 úložných míst

Zásuvky

Všechny zásuvky lze dělit na 1,2,3,4,6 nebo 12 oddílů.

Barvy

Skříň se dodává v modré barvě, další barvy jsou na vyžádání.

Zásuvky jsou šedé nebo bílé.

Rozměry

510x545x200 mm

(HxŠxV) 

28 Level - výdej nástroje

28 Level - doplnění zásob

  

 

Klíčová slova:

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.