27
dub
2022

 

First Choice - Promo pro květen až srpen 2022

NEJVĚTŠÍ  PROMO NA SKORO CELÝ SORTIMENT FRÉZOVÁNÍ 2022. FRÉZOVACÍ TĚLESA I MONOLITNÍ FRÉZY ZA 1€. ZAVEĎTE DO SVÉ VÝROBY NEJVÝKONĚNŠÍ NEBO NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ FRÉZY ZA PODMÍNEK, KTERÉ SE JIŽ LETOS NEBUDOU OPAKOVAT.

 

 

1) FRÉZOVACÍ TĚLESA ZA 1€

Dodeka Mini a Dodeka jsou nejkomplexnější představitelé čelního frézování na dnešním trhu. Dvanáct skutečných řezných hran znamená nízkou cenu na hranu a vysokou produktivitu. Ve spojení s prémiovými frézovacími sortami Beyond™ dosahují až o 30% větší úběry materiálu (MRR), o 25% nižší řezné síly díky jemnému řezu, a až o 35% delší životnost od lehkého po těžké obrábění.

Řada Mill 4™ je speciálně vyvinuta pro zajištění vynikajících výsledků z pohledu jakosti povrchu a také vyšších úběrů materiálu při rohovém frézování. Díky unikátní konstrukci umožňuje opakované průchody (frézování stěny po sestupných krocích) s výjimečnými výsledky. Řadu Mill 4™ je možné použít pro širokou řadu materiálů: oceli, litiny, nerezové oceli a titan od hrubování po dokončování.

Frézy 7745VOD jsou určeny pro obrábění většiny materiálů. Osmihranné břitové destičky přinášejí až osm ekonomických řezných hran. Tyto frézy jsou vhodné pro hrubování, střední obrábění a dokončování ocelí, legovaných ocelí, nerezových ocelí, žáruvzdorných slitin, litin a slitin hliníku. Frézy 7745VOD jsou také velmi robustní při obrábění s dlouhým vyložením. Jedná se o nástroje první volby při obrábění dílů s okujemi nebo nepravidelným přídavkem. Velikosti břitových destiček: OD..04 jsou k dispozici ve středních a hrubých roztečích, zaručují maximální efektivitu a výkonnost pro zkrácení časů cyklů.

7713VR je naší nejnovější řadou fréz s kruhovými břitovými destičkami. Frézovací tělesa mají nový stříbrný saténový povlak, který těleso chrání proti poškození při vysoce výkonných aplikacích a prodlužuje jeho životnost. Tato řada fréz má ochranu proti pootočení, která zajišťuje přesný počet poloh břitové destičky. Tím je zaručeno maximální využití řezných hran při hrubovacích aplikacích.

Multifunkční řada fréz Mill 1-10 pracuje se všemi typy materiálů obrobků při bočním frézování, zavrtávání, drážkování, zapichování a helikální interpolaci s jedním typem břitové destičky pro zlepšení produktivity a snížení nákladů na sklad a obrábění. Velmi výrazný pozitivní úhel čela, lehký řez a nízké řezné síly umožňují vyšší hodnoty posuvu a ochranu vřetene. Inovovaná konstrukce břitové destičky a frézovacího tělesa přináší lepší možnosti při zapichování.

 

» Při koupi 10 kusů destiček na lůžko frézovací těleso za 1€.

» Akce je platná od 1.5.2022 - 31.8.2022

» Platí pouze pro nástroje uvedené v katalgou First Choice 2022.

Stáhněte si katalog First Choice

>Snadný výběr, snadné objednání, snadné použití, výjimečný výkon — to je program First Choice/První volba ! Nejvšestrannější vysoce výkonné produkty fi rmy Kennametal, pokrývající 80% aplikací obrábění, které provádíte každý den. Můžete se spolehnout na to, že Vám zajistíme plynulý provoz!

Klíčová slova:

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.