16
úno
2020

First Choice - JARNÍ PROMO

MEGA PROMO NA NEJVÝKONNĚJŠÍ VRTÁKY NA TRHU. VRTÁKY ZDARMA. TĚLESA VRTÁKŮ ZA 1€.

» Snadný výběr, snadné objednání, snadné použití.

» Dostupnost produktů programu First Choice.

» První volba přináší univerzální, vysoce výkonné produkty.

» První volba nejsou jen nástroje, jsou to zkušenosti.

1) VRTÁKY Kennametal GOdrill™ a Kenna Universal™ za 1€

Řada vrtáků GOdrill je určena pro všechny vrtací operace v rozsahu průměrů 1–20 mm, a v široké řadě různých materiálů a aplikací, jako jsou vstřikovací systémy nebo medicínské komponenty. Díky své unikátní konstrukci přináší GOdrill výhody modulárních vrtáků do oblasti malých průměrů: nejlepší sorty, povlak s indikací opotřebení a nové vlastní geometrie umožňují plné využití životnosti vrtáků. Vrtáky GOdrill se zařazují mezi nízkonákladové, spotřební nástroje v daném rozsahu vyráběných průměrů.

Vrtáky Kenna Universal (řady B96_ a B97_) jsou speciálně určené pro vysoké výkony při vrtání ocelí, litin a nerezových ocelí a jsou vhodným řešením pro malé a střední výrobní závody. Tento univerzální nástroj snižuje počet výměn i počet vrtáků na skladě. Díky pokrytí široké řady běžných průměrů a aplikací jsou vrtáky Kenna Universal vynikající alternativou k jiným vysoce výkonným produktům.

 

» Při koupi tří kusů vrtáků Kennametal čtvrtý vrták za 1€.

» Lze kombinovat vrtáky GOdrill i Kenna Universal.

» Prodlouženo do 31.12.2020

» Platí pouze pro nástroje uvedené v katalgou First Choice 2019.

2) NEJVÝKONNĚJŠÍ VRTACÍ TĚLESA KSEM™ a KenTIP™ FS

Nové modulární vrtáky KenTIP FS pokrývají mnoho aplikací a nabízejí lepší výkon než jakýkoliv jiný modulární systém, což přináší podstatné úspory a zjednodušení procesů ve vaší dílně.

Modulární vrtací systém KSEM™ nabízí větší hloubku a průměry vrtání než modulární vrtáky KenTIP™. KSEM jsou zkonstruovány pro velmi agresivní posuvy v řadě aplikací pro dosažení vysoké úrovně produktivity. Vyznačují se robustními lůžky břitových destiček pro prodloužení životnosti jak vrtacího tělesa, tak samotné vrtací korunky. To činí z KSEM velmi ekonomické a spolehlivé nástroje pro vrtání v oblasti mezilehlých průměrů. Hloubky otvorů do 10 x D a průměry otvoru od 12,5–35 mm (.4921–1.5748") jsou pokryty ze standardního portfólia nástrojů. K dispozici jsou různé sorty pro vrtání téměř všech druhů materiálů.

» Kupte „X“ korunek a získáte „X“ x D těleso za 1€. (např: Kupte „3“ korunky a získáte „3“ x D těeso za 1€ )

» Prodlouženo do 31.12.2020

» Platí pouze pro nástroje uvedené v katalgou First Choice 2019.

 

3) Kennametal destičkové vrtáky DFR™ a DFSP™ 1€

DFSP je nové jméno právě rozšířené platformy vrtáků s VBD Drill Fix DFS™. Standardní rozsah průměrů se rozšířil na 14–55 mm (.551–2.125") v poměrech délky L/D 2 x D a 3 x D. Tak jako vrtáky DFS, tak i vrtáky DFSP spojují výhody použití ekonomických čtvercových destiček ve vnějším lůžku s trojúhelníkovými destičkami, které zajišťují vynikající soustřednost otvoru. Vrtáky DFSP s výměnnými břitovými destičkami přinášejí vyšší úběry materiálu v kombinaci s lepší jakostí povrchu a přímostí otvoru.

Platforma Drill Fix DFR přináší maximální hodnoty posuvů v rozsahu průměrů 12,5–24 mm (.500–1.000") v provedení 2 x D a 3 x D. Díky použití obdélníkových vnitřních a vnějších břitových destiček zajišťuje snadné zavrtání a krátké třísky a vyšší hodnoty posuvů v porovnání s malými symetrickými trojúhelníkovými nebo čtvercovými břitovými destičkami. Malé řezné síly Drill Fix DFR zaručují dlouhou životnost vrtacího tělesa a vysokou stabilitu u malých průměrů nástrojů.

» Kupte 20 vnějších a 10 vnitřních destiček a získáte těleso za 1€.

» Jakosti vrtacích destiček lze kombinovat.

» Prodlouženo do 31.12.2020

» Platí pouze pro nástroje uvedené v katalgou First Choice 2019.

 

 

Stáhněte si katalog First Choice

>Snadný výběr, snadné objednání, snadné použití, vyjímečný výkon — to je program First Choice/První volba ! Nejvšestrannější vysoce výkonné produkty fi rmy Kennametal, pokrývající 80% aplikací obrábění, které provádíte každý den. Můžete se spolehnout na to, že Vám zajistíme plynulý provoz!

Klíčová slova:

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Vaše osobní údaje budou spravovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.